Ośrodek wypoczynkowy Krzeczków

OW Krzeczków

 

Elektrociepłownia „Zielona Góra” S.A. zaprasza do ośrodka wypoczynkowego Krzeczków.
Elektrociepłownia posiada ośrodek wypoczynkowy w miejscowości Tyczyno w gminie Lubrza, 10 km od Świebodzina. Miejsce bez wątpienia warte odwiedzenia.

Ośrodek wypoczynkowy Elektrociepłowni „Zielona Góra” S.A.- Krzeczków
Tyczyno, 68-232 Mostki
tel. 601 502 472
tel. (+48) 68 429 03 53

Kameralne miejsce zagubione w lubuskich lasach, izolowane od zgiełku cywilizacji.
Zapraszamy w okresie od 1 maja do 30 września

 

Ośrodek jest położony na polanie leśnej, na brzegu jeziora Niesłysz, największego na Pojezierzu Lubuskim (prawie 500 ha powierzchni, głębokość 36 m, linia brzegowa  o długości 19 km urozmaicona wieloma zatokami i półwyspami). Wody jeziora są wyjątkowo czyste. To idealny akwen do uprawiania różnorodnych sportów wodnych i wędkarstwa (w okolicy znajdują się wypożyczalnie sprzętu wodnego). Wokół akwenu prowadzą drogi rowerowe o wspaniałych widokach i wielu atrakcjach. Nieco dalej znajdują się trzy parki krajobrazowe, cztery rezerwaty (z ostoją bobrów), ciekawy turystycznie Świebodzin oraz unikatowy poniemiecki kompleks bunkrów z II wojny światowej - Międzyrzecki Rejon Umocniony (MRU).

 

Ośrodek oferuje dobre warunki pobytu, bezcenną, przyjazną atmosferę oraz atrakcyjne ceny. Na terenie ośrodka do dyspozycji gości jest siedem dobrze wyposażonych domków, plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko, boisko do siatkówki, bezpłatny parking, Teren ośrodka jest ogrodzony i dozorowany.
 

  • Wynajęcie pięciosoobowego komfortowego domku kosztuje od 160 zł na dobę
  • Mniejszy domek możemy mieć już od 80 zł
  • Jedno miejsce sypialne oferowane jest już od 45 zł
  • Jest możliwość korzystania z tzw. dostawek (np. dla dzieci) za 50% opłatą

 

 

Zapraszamy w okresie od 1 maja do 30 września

OW Krzeczków - mapa